X
10.03 2016 16:00

Stokker Finance kaubamärgi all pakume koostöös mitmete Eesti finantsasutustega Teie vajadusi arvestavaid rahastamisskeeme uue tehnika soetamiseks. 
Oleme valmis võtma kogu asjaajamise finantsasutustega enda kanda. Kuna Stokker Agri on liisingfirmade silmis pikaajaline ja usaldusväärne partner, liiguvad Teie ettevõtte finantsdokumendid ja -projektid meie kaudu häireteta ja kiiresti. 

 

Kuidas asi käib? 
Teil tuleb vaid Stokker Agri müügiesindajaga läbi rääkida oma soovid ning võimalused, esitada oma ettevõtte värske bilanss ja kasumiaruanne ning reeglina päeva-paari jooksul suudame Teile teha pakkumise masina finantseerimislahendusele.

Samuti aitame Teid muudes finantseerimisega seotud küsimustes ning soetatud masinate arvelevõtmises. Tundes Teie äri eripära, teades müüdavate masinate järelturu hindu ning finantsasutuste võimalusi, oleme võimelised leidma just Teie vajadusi ning võimalusi arvestava finantseerimislahenduse.
 

Lisaks tavapärastele finatseerimislahendustele - kasutusrent, kapitalirent ja järelmaks – pakume uue masina finantseerimisskeemi sidumist Teile kuuluva kasutatud tehnika tagasimüügiga.
Lisaks masinate finantseerimisele pakume oma püsiklientidele paindlikke maksegraafikuid ka hooajaeelsetele varu- ning kuluosade tellimustele. 

Raha ei tohi saada takistuseks Teie äri arendamisel!

 

Võtke ühendust oma piirkonna müügiesindajaga:

 
Saada sõnum