X

Eesti põllumehed Bednari põlludemol, Tšehhimaal

05.07 2016 12:01

Grupp uuendusmeelseid ja uudishimulikke Eestimaa põllumehi külastasid koos Stokke Agri esindajatega Tšehhimaal toimunud Bednari põllupäevi. Sel aastal toimusid Bednari suurejoonelised põllupäevad juunikuus.

Põldudele oli rivistatud ligi 30 erinevat Bednari mullaharimisseadet ja külvikud, millest paarikümmet oli võimalik näha ka töös.

Uudistoodetena olid välja pandud
* 14m töölaiusega randaal Bednar SWIFTERDISC
* vedelväetiseseadmetega maisihoolduskultivaator Bednar ROW-MASTER

* suurte, 62 cm ketastega randaal Bednar ATLAS väiksematele traktoritele,  ja muud põnevat külvitehnikat.

Üheks uudiseks Bednari põllupäeval oli kindlasti ka sel kevadel Tartus Maamessil esmakordselt esitletud ja mai alguses Eestimaal demotuuritanud Bednari külvik OMEGA OO 4000 Ferti. DEMOtuuri ja demopõllu pilte näed SIIT.


Bednari põllupäevi külastas 1653 inimest 22-st erinevast riigist üle maailma ning see on üks suurimatest omataolistest üritustest Ida-Euroopas.

BEDNAR FMT on  Tšehhi põllumajandusmasinate tootja, kes on spetsialiseerunud mullaharimisseadmete, külvikute, väetielaoturite ja hooldusniidukite tootmisele. Tänu tihedale koostööle põllumeestega on BEDNAR FMT saavutanud ühe innovatiivsema tootja positsiooni masinate väljatöötamisel ja täiustamisel. BEDNAR FMT asutas 1997.a. PhD. hr. Lasislav Bednář.
Firmas töötab tänasel päeval 250 inimest ja ekspordib tooteid 25. riiki Euroopas, Aasias, Austaraalias, Põhja-Ameerikas ja Aafrikas. 
Bednari kohta rohkem infot ja täieliku tootevaliku leiate Bednari EESTIKEELSELT kodulehelt http://www.bednar-machinery.com/ee/

Bednar Farm Machinery esindaja Eestis on Stokker Agri OÜ, Lätis ja Leedus Mecro AS (Stoller ja Mecro Technikonas).

 

 
Saada sõnum