X

McHale üllatab jälle – ülikiired kiletajad nüüd Eestis

12.02 2018 08:55

McHale Orbital – ülikiire ja ökonoomne kiletaja

Sel hooajal jõuab esmakordselt Eestis müüki vertikaalse kiletamisringiga ja täisautomaatse juhtimissüsteemiga ülikiire kiletaja McHale Orbital. Rulli kiletamisele kulub sellel masinal ainult 20-25 sekundit, mis teeb selle tootlikkuselt vähemalt 2x kiiremaks kui siiani enimkasutatud pöörleva mähkimisalusega teada-tuntud McHale 991B seeria kiletajad.  Algaval hooajal on võimalik kõigil huvitatutel seda Orbitali ka põllus töös näha ja oma silmaga veenduda, kui väärt tootega on tegemist.

See kiletaja suudab põllus ära kiletada samaaegselt vähemalt 2 rullipressi toodangu. Kusjuures masina käitlemiseks piisab ainult 50-60 hj traktorist, mis tähendab, et lisaks suurele tootlikkusele on võimalik töö ära teha ka väga ökonoomselt.

.

NB! Kiirematel on praegu veel võimalik Orbital ka selleks hooajaks endale tellida. Võta ühendust juba täna Stokkeri põllumajandusdivisjoni müügispetsialistidega www.stokker.ee/pollumajandus.
 

McHale W2020 – virnastab ja kiletab samaaegselt

Lisaks ülikiirele Orbital-le toob Stokker sel aastal esmakordselt Eestisse rippesse paigaldatava kiire virnastava kiletaja McHale W2020. See virnastav kiletaja sobib kasutamiseks nii esi- kui tagarippesse kui ka koos laaduriga. W2020 sobib enim väiksematele farmidele, kus rohkem liigendatud ja väiksemad põllud ja ebatasase reljeefiga põldudele nagu Lõuna-Eesti künklikud maastikud või Jõgevamaa suurte kalletega nõlvad.

Masin võimaldab ühe tööprotsessina ladustada rullid põllu äärde virna, samal ajal transpordil jätkub ka rulli kiletamine. Näiteks Iirimaa väiksematel ja ebatasastel põldudel on see mudel võitnud kohalike loomakasvatajate väga suure poolehoiu. Masinal on kaks 750mm mähkimispooli. Rulli kiletamisele kulub 4 kilekihi korral ainult 20 sekundit. Ka selle masina juthimine on täisautomaatne.

.

 

McHale-i esindaja Eestis on Stokker, www.stokker.ee/pollumajandustehnika. Stokkerist saad masinad, hoolduse, remondi ja varuosad.

 

Tooted

 
Saada sõnum