X

Uus kombain GRIMME-lt - EVO290

06.11 2017 10:18


1991. aastal toodi turule üle mitme aastakümne üks parimaid kartulikombaine. Üherealine kombain SE 70-20 saavutas tunnustuse tänu mulla sõelumis- ja põllukultuuride eraldusseadisele ning kaldkonveierile. Varasemaid ning toona laialdaselt levinud varrelõikureid, täiteelevaatoreid ja lihtsaid lõikekonveiereid polnud enam vaja. 1997. aastal toodi turule kombaini kaherealine ja kolme separaatoriga variant (nn tüüp SE 150-60) ning 2012. aastal kahe separaatoriga tüüp SE 260. Patendikaitse aegumise tõttu jäljendavad seda vastupidavat ja tunnustatud konstruktsioonilahendust tänapäeval kõik tuntud konkurendid.

 

Koristustehnoloogia uus tase: EVO 290 Uus järelveetav kaherealine kombain EVO 290 vastab turu nõuetele, sest koristusvõimsus on suurem ja mullakaitse tõhusam. Masinal on suurem jõudlus ning selle juures on kasutatud ülieduka mudeli SE 260 tehnoloogiat. Masina uus nimi viitab juba tunnustatud tehnoloogia arendamisele ja moderniseerimisele. Kaks uuendust, mis kohe silma hakkavad, on järgmised: masinal pole mitte kaks, vaid kolm ratast, millega tihendatakse mulda vähem, ja kuuetonnise asemel üheksatonnine punker. Peale selle on masinal veel mitmeid uusi ja täiustatud osi.

 

VarioDrive suurendab jõudlust ja tagab 20% võrra ulatuslikuma sõelumispinna

Valikuline VarioDrive annab nii mehaanilise kui ka hüdraulilise veo ning võimaldab masinat kasutada igasugustes tingimustes.

 

 
Saada sõnum